Dne 23. 1. 2024 se žáci 1., 4. a 7. třídy vydali poměřit své fyzické síly do Jump Arény. V doprovodu paní učitelky Pivoňkové, Žílové-Kadlecové a Sedláčkové vyrazili v ranních hodinách do města Tábor. Po celou dobu panovala v autobuse výborná nálada a žáci se již nemohli dočkat, až dorazí do cíle svého putování. V Jump Aréně na žáky čekal instruktor, který jim vysvětlil zásady bezpečnosti. Všichni si jej vyslechli a na jeho povel vyrazili ke dvěma hodinám plným zábavy. K vidění byly vysoké skoky, salta i přemety. Po dvou hodinách neskutečně bujarého veselí vyrazili všichni do McDonaldu, kde doplnili spálené kalorie. Na závěr celá skupina navštívila i nákupní zónu, kde si někteří pro sebe pořídili nějakou drobnost z výletu.

Žáci první třídy se chovali neuvěřitelně vychovaně a žáci čtvrté a sedmé třídy jim byli velmi zodpovědnými průvodci během celého dne. Jestli bylo něco, co vadilo všem dětem, byl to fakt, že tento den plný zábavy skončil příliš brzy (ač skončil až odpoledne)!

Zdroj dynamické sekce: Jump aréna Tábor (Fotogalerie)