Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost této zprávě ohledně plánované stávkové pohotovosti dne 27.11.2023, která byla vyhlášena Českomoravským odborovým svazem ČR.
Vzhledem k tomu, že se většina pedagogů Mateřské i Základní školy rozhodla jít do stávky aktivním způsobem tj. (nebudou v dotčený den přítomni na pracovišti) je ředitelství školy nuceno omezit provoz podle počtu pracovníků, kteří v dotčený den do práce přijdou. V Mateřské škole bude provoz zajištěn pouze pro třídu s povinným předškolním vzděláváním - třídu Liščat od 06.30 - do 12.00 hodin. Strava v tento den bude pro tuto třídu zajištěna. V základní škole bude provoz omezen pouze na první stupeň tj. od 1. do 5. třídy od 07.25 - 16.00 hod. Pro 2. stupeň ZŠ t.j. 6. třída až 9. třída nebude v tento den zajištěna výuka ani náhradní program. (Žáci v tento zůstávají doma). Další informace sledujte prosím v KOMENSU systému Bakaláři, resp. v Digiškolce.