Třída Liščata

Třídu s názvem LIŠČATA navštěvují děti ve věku 5-7 let. Naším hlavním cílem je nejen spokojené šťastné dítě, ale také samostatné. Usilujeme o to, aby se dítě do školy těšilo a mělo všechny předpoklady pro úspěšné zvládání školní docházky.

V oblasti přípravy na vstup do základní školy se zaměřujeme na pozornost, soustředění, rozvoj hrubé a jemné motoriky, správné držení tužky, vyjadřovací a komunikační schopnosti a dovednosti, hudebnost, výtvarný projev, rozvoj logického myšlení a matematických představ, předčtenářskou gramotnost.

Nedílnou součástí denního programu je podpora rozvoje pohybových aktivit. Hlavní podporující aktivitou přirozeného pohybu dětí je pobyt venku, který trvá až 2 hodiny denně, a to za každého počasí. Vynechán nebo zkrácen je pouze za mimořádně nepříznivého počasí. Realizujeme ho pobytem  na školní zahradě, školním hřišti nebo vycházkami po obci, loukách, lesích.

Vzdělávací nabídku doplňujeme různými interaktivními programy, kulturními a sportovními akcemi.

V průběhu roku spolupracujeme s rodinou, základní školou, odborníky z PPP a SPC, členy různých zájmových uskupení, zřizovatelem a mnoho dalších.

Pedagogičtí pracovníci:

Bc. Lenka Karasová
Dana Slezáková

envelope.svg skolka@zsmirotice.cz
phone-solid.svg +420 733 539 322
phone-solid.svg +420 382 229 257  - pevná linka pouze (Po-Pá 10:00 - 11.00)

Проект «В мире животных» — Кристина Абраамян

Zdroj dynamické sekce: Ostatní (Fotogalerie)