Jarní brigáda na zahradě MŠ

V sobotu dne 13. 4. 2024 proběhla na zahradě mateřské školy brigáda, během které se připravily venkovní prostory pro zahájení jarního provozu. Veliké poděkování patří pedagogickým pracovnicím mateřské školky, které v rámci teambuildingové akce přiložily ruku k dílu – natíraly houpačky, vyhrabávaly suchou trávu, sekaly trávu, připravovaly trávník pro založení rozkvetlé louky atd.

Při terénních úpravách a realizaci zahradních projektů nám pomohl pan ředitel Pavel Kozák se svými stroji. Vybudováním pískových dopadových ploch se zvýšila bezpečnost dětí při užívání jednotlivých herních prvků a nové záhonky nám umožní v dětech rozvíjet základy pěstování a pokusnictví zábavnou formou.

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě „České štěrkopísky spol. s r.o. - Pískovna Čavyně“, která podpořila naší školu a poskytla materiál pro budování jako sponzorský dar. Velice si toho vážíme a ještě jednou děkujeme.

Další úpravy a projekty jsou ve fázi realizace. Věříme, že se nové projekty budou líbit nejenom dětem J

Zdroj dynamické sekce: » Brigáda MŠ (Fotogalerie)