V pátek 28. dubna se žáci druhého stupně zúčastnili exkurze do muzea Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Součástí exkurze byla též návštěva výrobního závodu. V muzeu se žáci mohli v rámci komentované prohlídky seznámit s historií naší nejznámější automobilové firmy a spatřit řadu výjimečných exponátů nejen z dob minulých, ale i ze současnosti. Posléze se žáci přesunuli do výrobních hal, kde se opět komentovanou formou mohli dozvědět mnoho zajímavostí o výrobě dnešních modelů, a mohli tak alespoň z části nahlédnout „pod pokličku“ takto významné firmy. Děti si nevšední výlet velmi užily a dozvěděly se mnoho nových a zajímavých informací. Rádi bychom touto formou poděkovali panu Radku Jonákovi, který nám celou exkurzi zprostředkoval.

Zdroj dynamické sekce: Exkurze do Mladé Boleslavi (Fotogalerie)