V pátek 31. 5. 2024 proběhl v areálu školy u příležitosti sobotního Dne dětí den plný zábavy, her a sportovních soutěží. Žáci 8. a 9. třídy připravili pro mladší ročníky nejrůznější zajímavé disciplíny. Jednalo se o úkoly nejen sportovní (např. střelba z airsoftových zbraní, lukostřelba, fotbalový a florbalový slalom, opičí dráha apod.), ale i pamětní a logické (šifrování, Morseova abeceda, zapamatování si různých symbolů, poznávání pohádek, literární stanoviště aj.). Při navigování na opičí dráze si žáci procvičili také týmovou spolupráci a komunikaci. Na závěr proběhlo vyhodnocení celkových výsledků jednotlivých týmů.  Sladkou odměnu si však odnesli všichni.

Děkujeme žákům 8. a 9. ročníku za pomoc a organizaci tohoto příjemného dopoledne.

Zdroj dynamické sekce: Den dětí 2024 (Fotogalerie)