Mirovice, 5. června 2024 – Tradiční týmové lehkoatletické závody pro žáky 2. stupně se uskutečnily za krásného letního počasí v Mirovicích na začátku června. Soutěže se zúčastnily i děti z naší školy a vedly si skvěle!

Mladší děvčata si odnesla první místo, mladší chlapci spolu se staršími žákyněmi místa druhá a na bronzovém stupínku pak skončili naši nejstarší chlapci. Vynikají i úspěchy jednotlivců, konkrétně Dana Žáka, který svou kategorii mladších žáků (6. – 7. třída) dokonce vyhrál. Lucie Chylíková s Lenkou Čižinskou pak skončili ve své kategorii mladších žákyň (6. – 7. třída) na druhém a třetím místě, což je také krásný výkon.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich maximální úsilí a těšíme se na další sportovní souboje!