Červen bývá již tradičně nabitý na sportovní akce. Nejinak tomu bylo i v roce letošním, kdy se na začátku června v Mirovicích uskutečnily tradiční lehkoatletické závody, které byly určeny pro žáky 2. stupně. Soutěžilo se ve skoku do dálky, ve sprintu, ve vytrvalostním běhu, vrhu koulí a mladší kategorie i v hodu kriketovým míčkem. Naše škola si vedla na výbornou. Mladší i starší děvčata obsadila shodně první místa a starší chlapci pak místo druhé. Nedařilo se naopak mladším chlapcům (6. a 7. třída), kteří na své protivníky z Čimelic, Mirovic a Chraštic nestačili a obsadili čtvrtou pozici. I díky tomuto výsledku je o další motivaci do příštího sportovního zápolení postaráno. Všem zúčastněným děkujeme za maximální úsilí a těšíme se na další sportovní souboje.

Zdroj dynamické sekce: Atletika II. stupeň (Fotogalerie)