Ve středu 31. května za krásného slunečného počasí se žáci prvního stupně zúčastnili soutěží v lehké atletice v Čimelicích. Na programu byly celkem čtyři disciplíny: sprint, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a vytrvalostní běh. Kromě kategorie čtvrtých a pátých tříd byly všechny kategorie smíšené. Celkově pro nás konfrontace se školami z Chraštic, Mirovic a Čimelic dopadla více než příznivě a vybojovali jsme několik umístění na stupních vítězů. Ze všech výborných výkonů pak vyčnívaly výkony žáka 3. třídy Nikolase Nádvorníka, který obsadil shodně dvě první a jedno stříbrné místo. Soutěžící na stupních vítězů pak obdrželi od pořadatelů hodnotné ceny v podobě medailí, diplomů a sladkostí. Všichni zúčastnění pak zasluhují pochvalu za vzornou reprezentaci školy a výborné sportovní výkony.

Zdroj dynamické sekce: Atletika I. stupeň (Fotogalerie)