Třída Tygříci

Prostřední třídu navštěvují děti ve věku 4 – 5 let.

Ve třídě Tygříků se soustředíme na upevňování hygienických návyků a sebeobslužných činností. Rozvíjíme hrubou motoriku v rámci lokomočních a nelokomočních dovedností, dále jemnou motoriku, kdy dbáme na správný úchop tužky. Věnujeme se stříhání, trhání, mačkání, lepení, vytrhávání, kreslení a vybarvování. Prodlužujeme schopnost soustředit se a udržet pozornost po delší dobu. Nezapomínáme podporovat dítě v kreativitě.

Upřednostňujeme, aby dítě poznávalo a vnímalo svět kolem sebe všemi smysly prostřednictvím výchovy prožitkem.

Vzdělávací nabídku doplňujeme různými interaktivními programy, kulturními a sportovními akcemi.

V průběhu roku spolupracujeme s rodinou, základní školou, odborníky z PPP a SPC, členy různých zájmových uskupení, zřizovatelem a mnoho dalších.

Pedagogičtí pracovníci:

Veronika Solarová

Bc. Andrea Soukupová

asistent pedagoga: Barbara Helena Mikasová

envelope.svg skolka@zsmirotice.cz
phone-solid.svg +420 733 539 322
phone-solid.svg +420 382 229 257  - pevná linka pouze (Po-Pá 10:00 - 11.00)

tygříci.jpg

Zdroj dynamické sekce: Ostatní (Fotogalerie)