V pátek 2. 6. proběhl v areálu školy u příležitosti čtvrtečního „Dne dětí“ den plný zábavy, her a sportovních soutěží. Žáci 8. a 9. třídy připravili pro mladší ročníky nejrůznější zajímavé disciplíny. Jednalo se o úkoly nejen sportovní (např. střelba z airsoftových zbraní, lukostřelba, jízda na skateboardu, opičí dráha apod.), ale i pamětní a logické (šifrování, poznávání předmětů hmatem, zapamatování si různých symbolů aj.). Při navigování v bludišti si žáci procvičili také týmovou spolupráci a komunikaci. Na závěr proběhlo vyhodnocení celkových výsledků jednotlivých týmů. Sladkou odměnu si však odnesli všichni.

Děkujeme žákům 8. a 9. ročníku za pomoc a organizaci tohoto příjemného dopoledne.

Zdroj dynamické sekce: Den dětí (Fotogalerie)