Zoo Tábor - 1.  a 2.  třída

Poslední školní týden jsme si společně zpestřili výletem do táborské zoo. Děti měly možnost za doprovodu paní průvodkyně nakrmit laně a jeleny, tato zvířátka od nás dostala na přilepšenou jablíčka a okurku. Poté jsme viděli krmení medvědů, kteří si velmi pochutnali na vařených vejcích.
Celou zoologickou zahradu jsme si společně prošli, viděli jsme spoustu zajímavých zvířátek a počasí bylo více než příjemné. Děti si pohrály i na místním hřišti, nakoupily si památeční suvenýry a celý den jsme si společně velmi užili. Takto krásně jsme si zpříjemnili čekání na prázdniny a léto.

Zdroj dynamické sekce: Zoo Tábor (Fotogalerie)