ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice
"Kvalitní vzdělání našim dětem je tou nejlepší investicí do budoucna..."
Zoo Tábor - 1. a 2. třída
Poslední školní týden jsme si společně zpestřili výletem do táborské zoo. Děti měly možnost za doprovodu paní průvodkyně nakrmit laně a jeleny, tato zvířátka od nás dostala na přilepšenou jablíčka a okurku. Poté jsme viděli krmení medvědů, kteří si velmi pochutnali na vařených vejcích.
Celou zoologickou zahradu jsme si společně prošli, viděli jsme spoustu zajímavých zvířátek a počasí bylo více než příjemné. Děti si pohrály i na místním hřišti, nakoupily si památeční suvenýry a celý den jsme si společně velmi užili. Takto krásně jsme si zpříjemnili čekání na prázdniny a léto.